ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ
Σχολική Χρονιά 2023-2024
Όνομα |
Μέρα και ώρα |
Χώρος |
|
1. |
Γεωργία Ζήνωνος (Διευθύντρια) |
Μετά από τηλεφώνημα για καθορισμό συνάντησης |
Γραφείο Διευθύντριας |
2. |
Νίκος Κουλλές (Στ΄1) |
Παρασκευή 7:45 π.μ – 8:25 π.μ |
Αίθουσα Στ΄1 |
3. |
Βασιλική Παπαγεωργίου Β.Δ. (Στ΄2) |
Δευτέρα 9:25-10:05 π.μ. |
Αίθουσα Στ΄2 |
4. |
Μαρία Ελευθεριάδου Β.Δ. (Στ΄3) |
Τρίτη 8:25-9:05 π.μ. |
Αίθουσα Στ΄3 |
5. |
Πόπη Μάγου (Ε΄1) |
Δευτέρα 12:25-13:05 |
Αίθουσα Μουσικής |
6. |
Στάλω Σωφρονίου (Ε΄2) |
Παρασκευή 7:45 – 8:25 π.μ. |
Αίθουσα Τέχνης |
7. |
Μαρία Θεοδώρου (Ε΄3) |
Τετάρτη 7:45 π.μ – 8:25 π.μ. |
Αίθουσα Ε΄3 |
8. |
Δένα Αχιλλέως (Δ΄1) |
Δευτέρα 11:35 π.μ – 12:15 μ.μ. |
Αίθουσα Δ΄1 |
9. |
Εύα Ευαγγέλου (Δ΄2) |
Τρίτη 7:45 – 8:25 π.μ. |
Αίθουσα Δ΄2 |
10. |
Έλενα Μυλωνά (Δ΄3) |
Δευτέρα 11:35 π.μ. – 12:15 μ.μ. |
Αίθουσα Δ΄3 |
11. |
Χριστιάνα Γεωργίου Β.Δ. (Δ΄3) |
Πέμπτη 7:45 – 8:25 π.μ. |
Γραφείο Βοηθών Διευθυντριών |
12. |
Παναγιώτα Σωτηρίου (Γ΄1) |
Πέμπτη 9:25 – 10:05 π.μ. |
Αίθουσα Ελληνομάθειας Α (δίπλα από κυλικείο) |
13. |
Πόπη Σαββίδου (Γ΄2) |
Παρασκευή 9:25 – 10:05 π.μ. |
Αίθουσα Ελληνομάθειας Α (δίπλα από κυλικείο) |
14. |
Φωτεινή Χρυσάκη (Β΄1) |
Τρίτη 9:25 – 10:05 π.μ. |
Αίθουσα Β΄1 |
15. |
Ιωάννα Σταύρου (Β΄2) |
Παρασκευή 11:35 π.μ. – 12:15 μ.μ. |
Αίθουσα Β΄2 |
16. |
Άντρη Ιακωβίδου (Α΄1) |
Πέμπτη 9:25 – 10:05 π.μ. |
Προθάλαμος Γραφείων |
17. |
Άντρη Ανδρέου (Α΄2) |
Πέμπτη 10:55 – 11:35 π.μ. |
Προθάλαμος Γραφείων |
18. |
Μύρια Αντωνίου (Α΄3) |
Παρασκευή 7:45 - 8:25 π.μ. |
Αίθουσα Α΄3 |
19. |
Νεόφυτος Νεοφυτίδης |
Τετάρτη 7:45 – 8:25 π.μ. |
Αίθουσα Επιστήμης |
20. |
Θεόδωρος Χατζηκυριάκου |
Παρασκευή 11:35 π.μ. – 12:15 μ.μ. |
Προθάλαμος Γραφείων |
21. |
Μάριος Γεωργίου |
Τρίτη 9:25 – 10:05 π.μ. |
Προθάλαμος Γραφείων |
22. |
Μαρία Καραγιώργη |
Τρίτη 8:25 - 9:05 π.μ. |
Αίθουσα Τέχνης |
23. |
Χρυσοβαλάντης Μιχαήλ |
Τρίτη 7:45 – 8:25 π.μ. |
Αίθουσα Ελληνομάθειας Α (δίπλα από κυλικείο) |
24. |
Χριστιάνα-Γνώσια Βιολάρη |
Πέμπτη 7:45 – 8:25 π.μ. |
Αίθουσα Ελληνομάθειας Α (δίπλα από κυλικείο) |
25. |
Μαρία Τσολάκη |
Παρασκευή 8:25 – 9:05 π.μ. |
Αίθουσα Μουσικής |
26. |
Χριστιάνα Παναγίδου |
Τετάρτη 9:25– 10:05 π.μ. |
Προθάλαμος Γραφείων |
27. |
Εύη Μιχαήλ |
Παρασκευή 10:05 – 10:45 π.μ. |
Αίθουσα Ελληνομάθειας Α (δίπλα από κυλικείο) |
28. |
Βασιλική Πεταλλίδου |
Πέμπτη 12:25 – 1:05 μ.μ. |
Αίθουσα Ελληνομάθειας Β (1ος Όροφος) |
29. |
Χρυσοβαλάντω Τιμοθέου |
Δευτέρα 10:05 – 10:45 π.μ. |
Προθάλαμος Γραφείων |
Δασκάλες Ειδικής Εκπαίδευσης |
|||
30. |
Πέρσα Ελίζα Δημητρίου (Ειδική Δασκάλα) |
Δευτέρα 8:25-9:05 π.μ. |
Αίθουσα Ειδικής Εκπαίδευσης (δίπλα από Σύλλογο Δασκάλων) |
31. |
Καίτη Πολυκάρπου (Ειδική Δασκάλα) |
Τρίτη 7:45 – 8:25 π.μ. |
Αίθουσα Ειδικής Εκπαίδευσης (Λυόμενη) |
32. |
Χρυσάνθη Κυριακίδη (Λογοθεραπεύτρια) |
Τετάρτη 10:05 – 10:45 π.μ. |
Αίθουσα Λογοθεραπείας |
33. |
Μαρία Ιωάννου (Ειδική Δασκάλα-Υπεύθυνη Μονάδας Ειδικής Εκπαίδευσης) |
Πέμπτη 10:55-11:35 π.μ. |
Προθάλαμος Γραφείων |
34. |
Σαβίνα Παναγιώτου (Ειδική Δασκάλα) |
Δευτέρα 10:55-11:35 πμ |
Αίθουσα Λογοθεραπείας |